КНИЖКОВИЙ ГАМАЗЕЙ

КНИЖКОВИЙ ГАМАЗЕЙ

22 July 2019

Окремим артикулом у сонмі друзів Zалізного Тата позначено до нестями функціональну формацію «Книжковий Гамазей». Її магістральний напрям діяльності включає в себе забезпечення логістики та виконання функцій книжкового диспетчера. Відправка замовлених примірників, логістична опція, комунікація з книгарнями, упаковка, складський облік і зберігання книжок – ці та інші стратегічно важливі напрямки діяльності покладає на себе чарівний «Гамазей». З огляду на тенденції ринку доволі важко уявити комерційний успіх видавництва без ефективної реалізації політики збуту та книжкового диспетчингу. А тому наша партнерська формація, без перебільшення є Атлантом, котрий на своїх могутніх плечах тримає позитивну конверсію книговидавничої справи.

Функціональний екіпаж «Книжкового Гамазею» складається із злагодженої родинної команди чотирьох осіб: Дмитро, Олеся, Герман, Марта.

Дмитро, маючи вроджені кваліфікуючі ознаки мандрівного філософа здобув блискучу двократну освіту у вишах України, а нині продовжує навчання в університеті Фоми Аквінського. Впродовж життя проживав у Африці та відкривав банківські установи на замовлення шейхів у Кувейті. Курирував бізнес-проекти у країнах ЄС з огляду на що тривалий час, разом із родиною прожив у місті з вочевидь казковою архітектурою на березі Балтики – Ризі.

Олеся також має солідний освітній рівень та широке коло інтересів. Поміж останніх пріоритетним напрямом є дизайн інтер’єрів та філософія гармонійного оформлення внутрішнього простору приміщень. На цьому поприщі вона напрацювала пристойну кількість успішно втілених проектів. Окремим пунктом захоплень Олесі є хенд-мейд та організація дитячих свят.

Герман і Марта навчаються у столичній школі, мають широкий діапазон захоплень та активно допомагають батьками у справі розбудови родинної справи «Книжкового Гамазея».