Які книги читати дітям? НАШІ! 

Видавничий портфель Zалізного тата активно поповнюється рядом дитячих книг: усі вони яскраві, кольорові, гарно ілюстровані, але, водночас, сповнені глибини і сенсу! 

Дитяча книга - це

✔️ провідник у світ речей і подій, які у повсякденному житті можуть бути надто абстрактними і складними для розуміння; 
✔️ спосіб пояснити дитині незрозумілі речі на конкретних прикладах вигаданих персонажів;
✔️ інструмент, який закладає важливі цінності, починаючи з найбільш раннього періоду розвитку дитини.

Тому ми впевнені, що книги мають бути, окрім форми, сповнені ще й змісту. А у випадку з книгами нашого видавництва йдеться про істини, які у часи війни, збереження країни і боротьби за виживання нації кожна дитина має всотати із молоком матері - ще до того, як навчиться говорити! 

📗 Так, наприклад, книга «Листи на війну. Діти пишуть солдатам» складається із дитячих листів до солдатів, які боронять Україну - і вчить підтримувати армію з самого дитинства. А ще це білінгва, текст у якій є одночасно і українською, й англійською мовами.

📕 «Казковик» Юрія Руфа знайомить дітей із персонажами української міфології, а віршик про кожного персонажа доповнений тематичною розмальовкою - цей інтерактивний елемент допомагає зберігати прочитане у дитячій пам’яті і вивчати свою культуру!

📒 Серія книг «Іларія в Литві», написаних співзасновницею нашого видавництва Іриною Голуб, розкриває питання вимушеної еміграції - переїзду до іншої країни через війну. А також у легкій формі допомагає дітям пізнати культуру Литви, ба більше - покращити знання мови, тому що написана вона українською і литовською мовами одночасно.

📘 «Клуб любителів української мови» Віталія Рождаєва у художній формі (через призму втечі дітей з російського фільтраційного табору) розповідає підліткам про роль, яку відіграє українська мова у, без перебільшення, питанні виживання.

📙 «Як у казці» Оксани Лущевської у, власне, казковій формі привідкриває завісу наслідків війни і вселяє надію й віру на щасливе закінчення цих складних часів!

Усі ці книги є в наявності у нас на сайті, тож поспішайте за посиланнями вище, щоб встигнути отримати свої примірники найближчим днями і почати читати їх з дітьми перед сном!

А також слідкуйте за анонсами, тому що зовсім скоро ми презентуємо вам нові проєкти!